KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pastell 9917182
nr 991 7182
Roland Book
(1911-1980), Sverige
Pastell, Rod Book, segelbåtar, signerad, 27x35
Roland Alexander Book (rod book), svensk bildkonstnär född 1911, död 1980.
Utrop:
300 kr
måndag 2 november 2015
kl 19:10:21
Roland Book
Läs mer om Roland Book